skip to Main Content
Zakłady Mechaniczno - Kuźnicze WOSTAL Sp. z o.o.

Wdrożenie platformy e-zakupowej LOGINTRADE

logintrade-bg

logintrade-logo

W trosce o najwyższą jakość współpracy z Kontrahentami oraz przejrzystość realizowanych transakcji Spółka ZMK Wostal wprowadziła do obsługi procesów zakupowych platformę cyfrową. Narzędzie to jest unikalnym i jednym z najnowocześniejszych rozwiązań do komunikacji między kupującym, a dostawcą, wykorzystującym dostępne technologie internetowe. Pozwala ono na nabywanie produktów i usług odpowiedniej jakości, a także osiągnięcie optymalnych warunków handlowych.

W związku z ciągłym rozwojem ZMK Wostal oraz otwieraniem się na kolejne rynki – pragniemy zaproponować Państwu nową formę komunikacji, którą sukcesywnie wdrażamy już od kilku tygodni. Jest nią platforma e-zakupów Logintrade.

Rozwiązanie to kierujemy do naszych obecnych Dostawców, jak również firm, które pragną nawiązać z nami szerszą współpracę. Zestaw narzędzi oferowanych w ramach platformy e-zakupów odpowiada za poprawienie efektywności i transparentności kontaktów dostawca-odbiorca. Kontrahenci ZMK Wostal, zarejestrowani w bazie dostawców zgodnie z zapotrzebowaniem będą otrzymywać m.in. zapytania ofertowe, przez co zyskują wymierne korzyści biznesowe, a także gwarancję  przejrzystości procesu podejmowania decyzji i czytelności kryteriów, którymi kierują sią nasi Kupcy. Dzięki aktywnemu korzystaniu z platformy, będą Państwo mogli śledzić i monitorować oraz brać udział we wszystkich otwartych postępowaniach ofertowych, prowadzonych nie tylko przez ZMK Wostal Sp. z o. o. , lecz także przez inne firmy korzystające z rozwiązania Logintrade.

Operator platformy oferuje pełne wsparcie techniczne dla każdej firmy, która zgłosi chęć wzięcia udziału w postępowaniach realizowanych on-line.

Kontakt: nr tel. +48 71 787 35 34; +48 71 787-37-27; +48 71 787 37 57; e-mail: helpdesk@logintrade.net

Zapraszamy gorąco do zarejestrowania się w bazie naszych dostawców pod adresem https://wostal.logintrade.net/portal,rejestracja.html oraz zachęcam do aktywnego korzystania z możliwości jakie daje narzędzie Logintrade.

Back To Top