skip to Main Content
Zakłady Mechaniczno - Kuźnicze WOSTAL Sp. z o.o.

Diamenty Forbesa 2023

W tym roku po raz kolejny redakcja „Forbes” opublikowała zestawienie diamentów – czyli najbardziej rozwijających się firm w Polsce.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Spółka „Wostal” znalazła się w tym gronie, zostając laureatem rankingu DIAMENTY FORBESA 2023.

Otrzymane wyróżnienie stanowi dowód na to, że firma doskonale poradziła sobie z wyzwaniami z lat 2020-2022, jak również dobrze reaguje na nowe zjawiska, takie jak szok energetyczny czy wysoka inflacja. Rosnąca nieprzewidywalność otoczenia, w jakim działa biznes, skłania do podejmowania takich inwestycji, które uodpornią firmę na przyszłość. Obecność w rankingu Diamenty Forbesa jest potwierdzeniem tego, że Spółka stosuje skuteczne strategie biznesowe dopasowane do niespokojnych czasów.

Biorąc pod uwagę, że Diamenty Miesięcznika „Forbes” to jeden z najbardziej prestiżowych rankingów prowadzonych wśród polskich firm prywatnych – czujemy się wyróżnieni i niewątpliwie jest to duża motywacja dla nas, aby nie zwalniać tempa, wciąż podnosić poprzeczkę i osiągać za każdym razem jeszcze lepsze wyniki, nawet w trudnych warunkach.

 

Back To Top